Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному онлайн опитуванні щодо самопочуття та способу життя дітей шкільного віку під час війни

Інформація про проєкт:
Проєкт є продовженням дослідження, яке було започатковано у 2020 р. під час пандемії COVID-19 з метою вивчення особливостей самопочуття та умов проживання і способу життя дітей і підлітків під час кризових подій і проводиться вже у четвертий раз. Проведення цього етапу дослідження схвалено протоколом біоетики Інституту громадського здоров’я Національної академії медичних наук України. Анкетування учасників проєкту проводиться з 17 квітня по 11 червня 2024 року.

Хто може взяти участь в анкетуванні:
Якщо ви мати/батько/опікун дитини 6-18 років, і ви проживали на території України до 24 лютого 2022 року, ви можете заповнювати анкету. Не має значення в якій країні ви зараз знаходитесь. Ваш досвід буде цінним під час розробки заходів, які допоможуть дітям та молоді краще адаптуватися до нових умов життєдіяльності як тим, хто залишився на території України, так і тим, хто виїхав до інших країн.

Про що ми запитаємо:
Ми просимо повідомити нам інформацію щодо умов життєдіяльності і способу життя вашої дитини (тривалість сну, кількість та тривалість прийомів їжі, тривалість фізичної активності, домашніх справ та навчання) упродовж останнього тижня до заповнення анкети. Окремим блоком виведені питання, які допоможуть нам зрозуміти особливості здоров’я та самопочуття вашої дитини.
Ми також будемо вдячні за відповідь на питання щодо вашого здоров’я та вашого самопочуття.

Конфіденційність даних:
Дані, отримані за допомогою анкетування, будуть зберігатись в Інституті громадського здоров’я Національної академії медичних наук України. Доступ до даних будуть мати тільки учасники команди дослідження і координатор проєкту. Статистична обробка даних буде проводитись «всліпу», без розголошення особистої інформації учасників. У будь-яких звітах або публікаціях особиста інформація ніколи не фігурує. Анкета та всі персональні ідентифікатори учасників не можуть передаватись третім особам. Якщо Ви передумаєте брати участь у дослідженні і вирішите відкликати анкету, повідомте нам, будь ласка, про це за адресою school_health@meta.ua. Якщо у вас є зауваження або пропозиції, ви також можете написати нам у відповідному полі у кінці анкети. 

Додаткову інформацію про дослідження можна отримати у контактних осіб  проєкту: 

Світлана Гозак s.hozak@health.gov.ua

Олена Єлізарова yelizarova@health.gov.ua

Перейти до анкетування можна за посиланням: https://forms.gle/kbTHFVALsXNuA3TAA

(дата опублікування на сайті 2 травня 2024 р.)