Політика авторського права

На сайті Інституту публікуються текстові, фото, відео та аудіо матеріали, які не суперечать Конституції України та законодавству України.

Матеріали для публікації на сайті Інституту необхідно направити у редакцію сайту Інституту на адресу melka-jul@ukr.net. Редакція сайту Інституту узгоджує публікацію наданих матеріалів з Адміністрацією Інституту. При публікації фотографій та медіафайлів великого розміру можлива оптимізація їх якості, яка попередньо буде узгоджена з автором матеріалу. Після усіх узгоджень та редагування матеріали публікуються на сайті Інституту з указанням їх автора.

Матеріали запозичені з інших джерел публікуються з дотриманням авторських прав та обов’язковим указанням посилання на першоджерело.

Претензії про порушення авторського права необхідно направляти у редакцію сайту Інституту на адресу melka-jul@ukr.net та до Адміністрації Інституту на адресу iph_office@ukr.net. У випадку підтвердження порушення авторських прав відповідні матеріали будуть видалені з сайту Інституту.

Коментарі до публікацій сайту Інституту (якщо дозволено коментувати дану публікацію) можуть залишати лише зареєстровані користувачі сайту. При цьому вітається конструктивна критика винесених на обговорення публікацій. Відповідальність за інформацію опубліковану у таких інформаційних повідомленнях несуть автори цих повідомлень (зареєстровані користувачі сайту). Адміністратори та редактори сайту мають право видаляти повідомлення та блокувати користувачів, інформаційні повідомлення яких носять образливий характер або порушують законодавство України.