7 травня 2024 р. Вебінар «Особливості участі у програмах ЄС LIFE і Copernicus»

7 травня 2024 р. відбувся вебінар «Особливості участі у програмах ЄС LIFE і Copernicus», організований ГО “Агенція Європейських Інновацій” (ГО “АЄІ”) та КУ «Інститут міста» (Львів).

Мета вебінару – надати учасникам інформацію про політики ЄС щодо подальшого розвитку економіки і суспільства, представити наявні можливості програм LIFE та Copernicus, а також поділитись практичним досвідом участі у цих програмах.

Учасники: Президент ГО «Агенція Європейських Інновацій» (ГО “АЄІ”), КУ «Інститут міста» (Львів), ВНЗ різного профілю, науково-дослідні установи, обласні адміністрації, приватні та комунальні заклади природоохоронного спрямування різних областей України. Всього зареєстровано 200 учасників, безпосередньо у вебінарі взяли участь понад 100 осіб. 

Було розглянуто питання підготовки матеріалів та участь у грантах ЄС для розвитку науки, інноваційного бізнесута смарт організацій з питань збереження та відновлення природних ресурсів країн Європейської Спільноти, особливо пов’язаних з опаленням для населення. 

Від ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» взяли участь фахівці лабораторії безпеки життєдіяльності дитячого населення:

зав. відділу, доктор мед. наук Аліна ПЛАТОНОВА танауковий співробітник Катерина ШКАРБАН. 

Вебінар можна передивитись у записі

Сайт ресурсу «Гранти для розвитку науки, інноваційного бізнесу та смарт організацій»

https://groups.google.com/g/innoaei