Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному онлайн опитуванні щодо визначення впливу війни на здоров’я населення (фізичне, психічне і соціальне)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в анкетуванні щодо визначення впливу війни на здоров’я населення (фізичне, психічне і соціальне).

Дослідження проводить Державна установа «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України» сумісно з Державною установою «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової Національної академії медичних наук України».

Метою дослідження є виявлення верств населення, найбільш вразливих до впливу несприятливих соціальних чинників як наслідків воєнного стану в Україні.

Основними завданнями є дослідження самооцінки здоров’я та емоційного стану населення України з урахуванням віку, статі, регіону проживання тощо та визначення несприятливих соціальні чинники, що діють на населення України під час воєнного стану.

Для виконання поставлених завдань розроблено анкету. Анкета є анонімною та містить запитання щодо загальних даних про респондента (вік, стать). Питання анкети стосуються особливостей місцеперебування та умов перебування респондентів під час війни, забезпечення родини, наявних загальних проявів стресу, змін харчової поведінки, захворювань тощо.

Опитування призначене для дорослого населення України (від 18 років), яке перебуває як в країні, так і за її межами.

Отримані результати дозволять оцінити вразливість різних груп населення до впливу несприятливих соціальних чинників внаслідок воєнних дій в Україні та можуть бути основою для розробки та вдосконалення законодавчих, нормативно-методичних і організаційно-розпорядних документів щодо збереження і зміцнення здоров’я населення та поліпшення умов життєдіяльності.

Просимо взяти участь в опитуванні, ретельно відповівши на запитання.

Дякуємо за приділені час та увагу.

Додаткову інформацію про дослідження можна отримати у контактних осіб проєкту:

тел. +38 044 292-06-05

Пройти анкетування можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWCdsY1bXbqv3kR6T3hDy9worDnKeKQs9Qi0BgA7416HS0ug/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

(дата опублікування на сайті 9 травня 2024 р.)