Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України», яка відбудеться 24 – 25 жовтня 2024 року

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ»

ГО «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я»

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ
«АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» 

(20-ті Марзєєвські читання), 

24 – 25 жовтня 2024 р., м. Київ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України», яка відбудеться 24 – 25 жовтня 2024 року, у змішаному режимі (offline та online за допомогою додатку Zoom) на базі Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України».

Початок о 1000  годині за Київським часом.

Державна установа «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України» зареєстрована як провайдер заходів БПР, який відповідає всім вимогам Постанови КМУ від 14 липня 2021 р. №725 з набуттям офіційного статусу під номером 1330.

Науково-практична конференція з міжнародною участю внесена до «Переліку заходів БПР 2024 року» (реєстраційний номер заходу 3706055).

З детальними умовами участі у конференції можна ознайомитися за посиланням:

Інформаційне повідомлення про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»

(дата опублікування на сайті 3 травня 2024 р.)