27 жовтня 2022 р. Засідання Робочої групи з питань розроблення державних будівельних норм щодо проектування та будівництва будинків і споруд закладів охорони здоров’я

27 жовтня 2022 р. Мінрегіон України провів в онлайн-форматі на платформі ZOOM засідання Робочої групи з питань розроблення державних будівельних норм щодо проектування та будівництва будинків і споруд закладів охорони здоров’я.

На засіданні було обговорено Протокол узгодження позицій за результатами наданих пропозицій і зауважень до Розділів 1-6 проєкту Державних будівельних норм України ДБН В.2.2-10:20ХХ «Будинки і споруди Заклади охорони здоров’я» (на 76 сторінках).

У обговоренні взяли участь фахівці лабораторії гігієни планування та забудови населених місць ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та представники ПАТ «КИЇВЗНДІЕП», Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону, НАУ, ЦГЗ МОЗУ, ДСНС, ІДУ НД ЦЗ, УКРНДІ- ПРОЕКТ- РЕСТАВРАЦІЯ, ГО «ЕАЦ МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР», Інститут ім. Шимановського, ГС АООВтаЕУ та ТК 306.