03 листопада 2022 р. Відбулось чергове засідання Робочої групи з питань розроблення державних будівельних норм щодо проектування та будівництва будинків і споруд закладів охорони здоров’я

03 листопада 2022 р. з 12.00 до 14.00 в онлайн-форматі на платформі ZOOM Мінрегіону України відбулось засідання Робочої групи з питань розроблення державних будівельних норм щодо проектування та будівництва будинків і споруд закладів охорони здоров’я Науково-технічної ради Міністерства розвитку громад та територій України.

На засіданні було обговорено Протокол погодження позицій за результатами наданих пропозицій і зауважень до Розділів 13-19 (на 57 сторінках) проєкту Державних будівельних норм України ДБН В.2.2-10:20ХХ «Будинки і споруди Заклади охорони здоров’я».

У обговоренні взяли участь фахівці лабораторії гігієни планування та забудови населених місць Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України»​та представники ПАТ «КИЇВЗНДІЕП», Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону, ЦГЗ МОЗ, ДСНС, ІДУ НД ЦЗ, УКРНДІ- ПРОЕКТ-РЕСТАВРАЦІЯ, ГО «ЕАЦ МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР».