1 жовтня 2021 р. Засідання робочої групи Ради національної безпеки і оборони України з підготовки пропозицій щодо імплементації до національного законодавства положень Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров’я

1 жовтня 2021 р. під головуванням Заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О. Соловйова відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо імплементації до національного законодавства положень Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров’я.

На цій нараді були розглянуті матеріали про виклики та загрози національній безпеці України у зв’язку з підробкою медичної продукції.

Завідувач лабораторії контролю якості продукції ДУ “Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної Академії Медичних Наук України” Останіна Н.В. представила матеріали НДР «Розроблення науково-обґрунтованих підходів до виявлення інгредієнтів у складі дієтичних добавок, які створюють небезпеку для здоров’я населення України», які були прийняті для підготовки змін до чинного законодавства України.