22 жовтня 2020 р. Засідання робочої групи щодо розроблення нового національного нормативного документа з якості питної води

21 жовтня 2020 р. відбулося засідання робочої групи щодо розроблення нового національного нормативного документа з якості питної води з метою імплементації Директив 98/83/ЄС Міністерства громад та територій, у роботі якої прийняли участь д.мед.н., проф. Прокопов В.О. та д.б.н., с.н.с. Зоріна О.В. На засіданні комісії розглядався новий проект національного нормативного документа «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», розробленого фахівцями ДУ “ГЗ НАМНУ”.

Учасники обговорили питання щодо внесення коригувань у нормативний документ ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» задля адаптування його до вимог Директиви Ради Європи 98/83/ЄС. Заступник Міністра Наталія Хоцянівська визначила термін напрацювання конкретних пропозицій щодо розроблення національного нормативного документа «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» – до кінця 2020 року.

Дивитися матеріал на сторінці Асоціації водоканалів України